top of page

מחנות גיבוש לנוער

בין אם מדובר בימי גיבוש והנאה חברתית,השרשת ערכים וכבוד הדדי, אנו נשאף ליצור דרך יצירתית לקיום מרקם למחנה בעל בסיס ומטרה הומוגנית אם כבילוי והנאה או כבסיס מקצועי ספורטיבי על מגווניו הרבים ,ועם על בסיס פעילות אתגרית או טיול להכרת הארץ.

מטרתם לעורר תשוקה, ענין ,סקרנות,ריגוש ולהעניק לנערים תחושה אקסקלוסיבית מקצועית חברתית בהקפדה על ערכים,חיבור לארץ, לסביבה, למורשת ולשורשים, וזאת תוך הקפדה על בטיחות ,משמעת בילוי והנאה רבה.

 

אירועים מסוג זה כוללים בין היתר:

 

  • מסיבות חוף במרכז ובאילת – תכנון מסיבת חוף קבוצתיות /שכבתית / כיתתית אשר באה לשלב מסגרת הומוגנית על בסיס אותה מטרה בין חברים ואטרקציות המותאמות במיוחד כגון: די ג'יי, אוכל ושתייה בשפע, תאורה, הרבה ריקודים ואינספור פעילויות,אטרקציות באווירה וגוון שתבחר ע"י הקבוצה.

 

  • טיול גיבוש – שהייה במחנה קמפינג ו/או מתקן מגורים המותאם לכל רמת מחייה ומטרה החל מפיתוח כישורים הבאים מעולם השטח וההישרדות וכלה בתנאים מתקדמים של מלון 5 כוכבים לצד חוויות ,פעילויות ונופים עוצרי הנשימה של ארצנו היפה.

 

  • סיור טעימות אוכל ,חשיפה למנהגים, הכנסת אורחים ,אופי המגורים והאוהלים הייחודיים של במבחר אתרוגני של עדות ותרבויות אתניות שונות כפי שקיים במדינת ישראל ביחסי השכנות, המחייה והשותפות, החום והאחווה המשותפת במדינה כדוגמת העדה הדרוזית, בדואית,צ'רקסית ועוד...

 

אנו מציעים בין היתר חשיפה למנהגים ,מוסיקה ומאכלי עדות של יהודי התפוצות אשר עלו ארצה וכל אחד עם הרקע התרבותי אשר מאפיין את חבל ארצו הקודמת.

 

  • אירועי לימוד והעשרה מקצועית ,שימור ושיפור ,הכוונה למצוינות ,מחנות גיבוש מקצועיים וספורטיבים- בענפי הכדור השונים,אימונים ותחרויות,טורנירים , מסלולי רכיבה, ריצת ניווט, משחקוני גיבוש וספורט, ואף מתן הרצאות וסדנאות מקצועיות מהענף הנבחר .אנו נבטיח חוויה מעצימה בתכנון משותף לסוגי הפעילויות השונות הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית, האישית והצוותית.

 

  • ספורט מים - תיאום ספינה עם ארוחה ורחצה במים בשילוב אטרקציות ,מסיבה מרשימה ומלאת סטייל ביאכטה מפוארת שבהחלט עשויה להיות מסיבת הסיום הנחשקת עבור נערים רבים. מציעים לכם אטרקציות שונות החל משהייה בים הפתוח, אוירה של מוזיקה ושחייה בטוחה במים ,אבובים, בננה, מצנח ,סירות ,אופנוע ים,מגלשות,סקי מים ועוד... – ההנאה מובטחת.

 

  • סיורי אתרים -הכרה ואהבת  הארץ – כדוגמת סיורים ליופי הפסטורלי והטבע של הצפון,ייחודיות מצפה רמון הנגב והדרום ,החיים המודרנים של תל אביב והמרכז ,ירושלים מקומות קדושים ורוחניים ,ים המלח וסביבתה ההיסטורית והטבעית ,אתרי מורשת ,אתרים היסטוריים ותאולוגיים ,אתרים מודרניים הקשורים להתפתחותה של מדינת ישראל ועם ישראל ושל סביבתנו המיוחדת.

 

ניתן לערוך טיול של מספר ימים, או מחנות גיבוש במסגרת בית הספר, ארגונים או קבוצת הורים. באותו האופן, ניתן להקים מחנה של ממש, שיכלול פעילויות המקדמות את אהבת הארץ, בשילוב עם אטרקציות אתגריות, ספורטיביות ומגבשות לנערים מהארץ ומחו"ל. 

 

במהלך פגישת היכרות, נגבש את הקונספט המתאים עבורכם,את האירוע הנחשק.

CSPS תתאם בשבילכם את כל הסידורים הנדרשים על מנת לבנות לכם תוכנית בעלת מרקם נוח ובטיחותי ,חברתי ומקצועי אשר יענה על ציפיותכם. אנו נדאג בשבילכם לסידורי הלוגיסטיקה וההיסעים ,האבטחה ,החובשים וכמובן הליווי ההדרכתי של כלל התחומים הרלוונטית .

נבטיח לכם חוויה יוצאת דופן עם גוון של גיבוש חברתי והנאה בשילוב פעילות אטרקטיבית, מוזיקה טובה, ריקודים ואטרקציות מיוחדות.

מעוניין לקבל שיחת ייעוץ ראשונה ללא עלות?

לקבלת ייעוץ ראשוני, פרטים נוספים והצעת מחיר - מוזמן להשאיר פרטים ונדבר:

bottom of page