תחקירים, מקרים ותגובות

התנהגות מבצעית היא "מונח מטרייה" שטומן בחובו שפע של אספקטים, שמטרתם לסייע ולהסביר כיצד להתנהג במהלך סיטואציות מגוונות בהן נתקלים גורמי בטחון ואבטחה ,משטרה, צבא, גופי הצלה על בסיס יום יומי הן בשגרה והן בחרום.

 

הלמידה מהפקות הלקחים ,הנהלים ודרכי ההתנהגות מפשטים את התרחיש בעיניי הגופים השונים ומעניקים להם בטחון ליצירת קוו מקצועי ובטיחותי לפעול בשיקול דעת נכון ובתגובה אינסטקטיבית יעילה תחת תנאי לחץ. ניתן לתרגל תרחישים על בסיס מיקרים ותגובות הן ברמה התאורטית בתדריך  והן ברמה המעשית באימון או בתרגיל .תרגול זה בא לשדרג את רמת המיומנות בזמן אמת .

 

תחקירים, "תחקירי אירוע"

 

תחקירי האירוע מהווים חלק בלתי-נפרד מעולם הביטחון, השיטור והצבא.

כל ארגון אשר שואף לשפר את יכולותיו בשגרה ילמד את התחקירים הרלוונטים אליו ,יתחקר את עצמו באירועים ויפיק לקחים במטרה לשמר את הפעולות הטובות ולשפר את האחרות הפחות טובות.

 

תחקירי האירוע בסיכומו של ענין באים לשדרג מיומנות תאורטית ומעשית כאחד .

על כן חשוב לאתר תחקירי אירוע מתאימים לתחום העיסוק הביטחוני שלכם, לנתחם ולהפיק לקחים ישימים לפעילות הרלוונטית של ארגונכם ולמסדם כנהלי עבודה.

בנוסף יש ענין רב כי מיד לאחר סיום כל  אירוע אמת וחרום יש לבצע תחקיר שטח מהיר ומקצועי כל עוד הזיכרון טרי וזאת על מנת להפיק לקחים לשיפור והתייעלות באישור כלל הגורמים הרלוונטיים ולעדכן בזמן המיידי את מתווה נהלי העבודה בהתאם.

 

 

מקרים ותגובות

 

מרקם של אפשרויות בתרחישים שונים אשר יתרגלו תאורטית ומעשית את סגל הביטחון והאבטחה במטרה לשפר יכולות באימונים מגוונים על מנת שביום אירוע ידרש המאבטח לפעול כראוי.

 

הנחות יסוד

 

  • להתכונן לתרחישי ביטחון ואבטחה בתרגול  מיקרים  ותגובות  תכין את הסגל האבטחה והביטחון טוב יותר לאירוע חרום פתע .

 

  • נשפר את אופן ההתנהלות הן של הבודד והן של הצוות כולו ,נשפר את התקשורת הצוותית, וחישוב דרכי פעולה אפשריים ,נעניק כילים ונשפר שיקול דעת בקבלת החלטה בבחירת דרך הפעולה הנבחרת בשגרה ובחרום, נשנן חלוקת אחריות/ סמכות, סדרי פעולות נכונים ,פינוי קהל, בני ערובה ,העברת שרביט, כוחות סמוכים ,כוחות אחראים ,דיווחים,החמרת מצב ,מו"מ הכרחי והתחלתי ,הקפאת מצב ועוד...

 

במהלך פגישת היכרות, נגבש עבורכם את התוכנית המשולבת המתאימה ביותר.

טלפון: 050-734-8201

עקבו אחרינו:

  • LinkedIn - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

כל הזכויות שמורות לC.S.P.S פטריק אמסלם Copyright © 2019

C.S.P.S All rights reserved

מיתוג ופיתוח אתר: SRY DIGITAL