מכוני כושר ומרכזי פעילות


מכון הכושר מהווה חלק עיקרי ממרכז פעילות למפגש מקצועי וחברתי.
מטרתו, לסייע לאנשים להכיר מקצועית את תחום הפעילות הגופנית מקרוב.
בחירת המכשור המגוון והתאמתו למטרות ואופי המתאמנים במתן ייעוץ מדוקדק מא' עד ת'  באימוניים אישיים וקבוצתיים במתן ייעוץ וליווי צמוד של מאמני הכושר המוסמכים אשר יתרום לביסוס מסגרת אישית ואופטימלית עבור המתאמן.

כיום, בזכות המודעות הגדלה לקיום אורח חיים בריא, רבים פונים למכוני הכושר בתקווה לשפר את רמת הכושר הגופני ולחזק את הגוף, להוריד במשקל ולשפר את איכות רמת החיים והבריאות. לאור זאת, יזמים ואנשי עסקים הצליחו לזהות פוטנציאל והזדמנות עסקית מקצועית והקימו מכוני כושר ומרכזי ספורט אשר פונה למגוון רחב של קהל. יחד עם זאת, כמו בהקמה של כל עסק, מכון כושר מצריך מהבעלים להתחשב במספר רחב של גורמים נוספים כגון ניתוח נתוני המקום ,סוג הקהל , מיקום גאוגרפי ,כמות מתאמנים, סוג ההתקשרות עם בעל המקום והלקוחות, הפעלת מדריכים, שעות וימי פעילות ,איתור המקום ושכירות, פוטנציאל עסקי, גובה תקציב לתוכנית  וכמוכן ביצוע סקר שוק מקדים אשר יצביע על אופי בניית העסק  ועד ליישום הפיזי בפועל.

CSPS, המתמחה בהקמה וניהול של פרויקטים ועסקים ספורטיביים תסייע לכם לבסס תכנית עסקית מרשימה ולבצע כל שלב בתהליך ההקמה ,הבנייה , ההפעלה והתחזוק של מרכז הספורט.

לאחר פגישת היכרות, נתאים את התוכנית הנכונה ביותר עבורכם. 

טלפון: 050-734-8201

עקבו אחרינו:

  • LinkedIn - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle

כל הזכויות שמורות לC.S.P.S פטריק אמסלם Copyright © 2019

C.S.P.S All rights reserved

מיתוג ופיתוח אתר: SRY DIGITAL