אירועים ופרויקטים ספורטיביים עממיים ותחרותיים


פעילות גופנית מהווה פעילות מגבשת, המעצימה את הזיקה למקום העבודה, מעודדת תפוקה וגורמת לכל עובד "לחוש בבית".

אירועים ופרויקטים ספורטיביים, מטרתם לסייע לחברות, ארגונים ומשרדים ממשלתיים להפיק ימי כיף מלאי תוכן ספורטיבי בגוון עממי, תחרותי, חברתי, וגיבוש צוותי .


אירועים ופרויקטים ספורטיביים:

 • ימי כיף תחרותיים – משחקי תחרויות ופעילויות בשטח, שמקדמים שיתוף פעולה ותורמים ערך מוסף לעובדים כגון ניווט והתמצאות בשטח רגלי /רכוב, כישורי הישרדות וטכניקות שונות של פעילות גופנית.
   

 • ימי כיף מקצועיים– העוסקים בעיקר בענפי ספורט קבוצתיים לרבות כדורגל, כדורסל, כדורעף, אתלטיקה וכדומה. בתוכנית ניתן לשלב הרצאות העשרה של מומחים ומפורסמים .
   

 • ימי ספורט אתגריים – שמשלבים פעילות גופנית בסגנון אקסטרים כגון גלישה, יום צבאי, יום משטרה ,ענפים לתפקוד תחת תנאי לחץ, היכרות עם אומנויות לחימה, קארטינג, קייאקים וספורט מים מגוון.
   

 • אימונים ,הרצאות ותחרויות בנושא כושר מנטלי – דגש על ההיבטים המנטליים להשגת המטרה ולגבור על קשיים בדרך , מהותי לדאוג ולחזק את הכושר המנטלי של העובדים. כושר מנטלי מסייע לשמור על קור רוח במצבי לחץ ולאתר את הפתרון הנכון ביותר בכל נקודת זמן- במשרד או בשדה הקרב כאחד ולכן תחרויות ידידותיות ,הרצאות והעשרות בנושא דרכי התמודדות עם מצבי לחץ  ייעלו משמעותית הן את התפוקה והן את רמת החיים של העובדים בארגונכם.
   

 • העשרות בנושא תזונה ומעקב בריאות בדומה לכושר מנטלי, גם תזונה נכונה ואורח חיים בריא מסייע לעובדים לנהל ולווסת את חייהם באופן נכון ובריא כגון - מה לאכול ומתי ,מתי לנוח וכמה ,שעות שינה, פעילות גופנית ,שימוש בציוד ספורט בריא ונכון.

לאחרונה יותר ויותר אנו עדים  שארגונים שונים מעודדים עובדים לפעילות גופנית ואורח חיים בריא המתבטא בהרצאות, מיזמים  ואימונים על חשבון זמן העבודה כצעד חכם אשר יהפוך את העובד ליותר פרודוקטיבי בעבודה וכך כולם ירוויחו גם העובד וגם הארגון – " ווין ווין סיטואשין ".

טלפון: 050-734-8201

עקבו אחרינו:

 • LinkedIn - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • Facebook - White Circle

כל הזכויות שמורות לC.S.P.S פטריק אמסלם Copyright © 2019

C.S.P.S All rights reserved

מיתוג ופיתוח אתר: SRY DIGITAL