אבטחה אישיים

ייעוץ אבטחה וניהול פרויקט באבטחת אישיים היא מונח "מטרייה", הטומן בחובו מגוון אפשרויות אבטחה פיזיים רבים:

 • ייעוץ וניהול אבטחת מוסדות , חברות, קניונים וארגונים – רוב המאבטחים כיום, מוצאים את עצמם בשורות האבטחה הציבורית: בידוק ואבטחה של אינספור קהלים, כמות ואיכות הטיפול מבלי לפגוע במהירות ובשיטתיות .המאבטחים מקבלים על עצמם אחריות גדולה מאוד ונותנים ביטוי ומקום לשיקול הדעת בשילוב ידע כישורים ומיומנות מקצועית.
  שכן כל מי שמצוי בתוך המבנה המאובטח, הוא בחסותו של המאבטח. במקרה של פיגוע או אירוע על המאבטח לאתר את המפגע ולדאוג שהסכנה תחדול מיידית כאשר עליו לפעול ע"פ הנהלים הברורים ולמנוע פגיעה באנשים חפים מפשע.
   

 • ייעוץ וניהול אבטחה אישית – אבטחת אח"מים/מפורסמים/אנשי עסקים, אנשי ממשלה, אנשי צבא ואנשים המצויים בסיכון לפגיעה, חטיפה או התנקשות. אבטחה אישית היא תפקיד רציני וחיוני, שמצריך מהמאבטח היכרות עם נהלי ביטחון מקיפים ודרכי התנהלות נכונה בסיטואציות מגוונות, מוכנות לכל הפתעה ומתקפה, מהירות ושיקול דעת מהירים  שיביאו לפתרון הנכון ביותר של האירוע. בקטגוריה זו ניתן להוסיף ולשייך אבטחת מתקנים רגישים ומסווגים ,מטוסים,אוניות ורכבים ממוגנים.
   

 • ניהול וייעוץ באבטחת אירועים גדולים – אטרקציות ,אירועי בידור וספורט,פסטיבלים, הופעות ואירועים מגוונים, הכוללים קהל גדול מאוד של אנשים בחגים ותקופות מיוחדות . אירועים כאלו, דורשים מהמאבטחים הערכות נכונה ,ערנות גבוהה, תשומת לב לפרטים, שפת גוף וסימנים מחשידים, סקירה של הבאים והשבים והמתרחש בשטח עצמו.בטיחות וניהול כלל הכוחות והגופים הרלוונטיים באירוע .
  בשל השטח הרב שיש לכסות, מהותי כי אירועים כאלו יתופעלו על ידי צוות אבטחה מתואם ומסונכרן באבטחה אנושית וטכנולוגית בתאום עם ההנהלה והגופים השונים לרבות כוחות הביטחון הממונים כמתחייב בחוק.
   

 • ייעץ וניהול אבטחת ישובים – ישנם ישובים קטנים וקהילות יוקרה, שמבקשים לחוש כי הקהילה שלהם בטוחה 24/7.לשם כך, מאבטחים שומרים על שער הכניסה לישוב או לשכונה, פטרול סיור רכוב באמצעות ניידות ומוודאים כי כל הנכנסים ליישוב מורשים .

 

CSPS  מציעה לכם שירותי ייעוץ וניהול פרויקטים באירועים השונים ,במדרג אופי המאבטחים הנדרשים בשילוב אבטחה טכנולוגית נכונה ,התאמה אישית למשימתכם ולשימוש נכון בציוד והאמצעים תוך הקפדה על נהלים וההוראות כמופיע בחוק ובנהלים.
 

טלפון: 050-734-8201

עקבו אחרינו:

 • LinkedIn - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • Facebook - White Circle

כל הזכויות שמורות לC.S.P.S פטריק אמסלם Copyright © 2019

C.S.P.S All rights reserved

מיתוג ופיתוח אתר: SRY DIGITAL