אבטחה טכנולוגית

אבטחה טכנולוגית כשמה כן היא – היא מתמקדת באמצעים ואביזרי הגנה טכנולוגיים המוצעים והמעניקים בטחון ואבטחה טובה יותר לכל מוסד, ארגון ,מתקן וחברה הן במישור הסיכול וההרתעה והן כגיבוי למאבטחים אשר ישדרג ושיפר את המערך העומד לרשותכם ויהווה יתרון משמעותי בשגרה, בחרום וגם בעתות מיוחדים.


הציוד הטכנולוגי העומד לרשות עולם המאבטח

 • מצלמות ביטחון – מצלמות במעגל סגור ומצלמות בפיקוח מוקד אבטחה/מרכז שליטה .
  ניתן להקליט ולצלם את המתרחש 24/7  אשר מהווה אמצעי ביטחוני איכותי ממדרגה ראשונה המרתיע ,מתריע ומתעד את המתרחש . כלי אשר נמצא בתנופה מתמדת ומצוי בקרב כלל כוחות הביטחון והאבטחה כאמצעי עזר על בסיס יומיומי וקבוע במטרה להרתיע פושעים מלבצע עבירות ו/או לתפוס אותם "על חם" במקרה של עבירה – מה שמהווה הוכחה חותכת בנעשה. על כל פנים על המאבטח ללמוד היטב כיצד למצוא שימוש במצלמות על כל גווניה, לתפעל את המערכת נכונה ולהיות ערני בתגובות לתקריות.
   

 • מערכות אבטחה – ישנם אמצעים רבים העומדים לרשותנו בהתאמה אישית ולפי מדרגים שונים כגון-
  חיישנים, גלי נפח, אינטרקום, קוד מעבר, טביעות אצבע ואישורי כניסה בהרשאות כרטיסי מעבר מיוחדים, מגנומטר ,סריקת מצלמה רנטגן לציוד אישי ועוד...
  המטרה הנה לסייע ולאתר חריגות בקלות וסיוע בעזרים רבים המונעים החדרת אמצעי לחימה ומוצרים אסורים פנימה ובמקביל גם מונעת הברחות ציוד ואמצעים החוצה .
  הסינון הפיזי למעבר מורשים מלכתחילה תמנע את הפריצה פנימה מראש במקביל למניעת ניסיון כל שהוא להבריח פנימה או החוצה אמצעים שונים אשר תעלה את רמת האבטחה הנדרשת ומבטיחה שליטה בשמירה על בטחון הארגון ו/או גם במבנה פרטי, חברה או מתקן מסווג.
  אמצעים אלו הם רק חלק מהכלים, שמסייעים למאבטח למנוע פריצה או פגיעה במתקן/ארגון/בית הן ברכוש והן באנשים.  כיום אנו עדים כי אופן ההתקנה וההתנהלות המקצועית של האמצעים והמערכות הטכנולוגיות השונים הנה אקוטית וקריטית לצורך הצלחה במשימה.


CSPS עומדת לרשותכם ותמליץ בפניכם אופי התקנה וההדרכה המבצעית לאמצעי האבטחה הטכנולוגים השונים אשר תדרשו וזאת בהתאמה אישית ובכפוף לייעוד ולמטרות שהצבתם בארגונכם. . 

לאחר פגישת היכרות, נוכל להציע עבורכם את ההדרכה וההתקנה הנכונה לכם ביותר.
 

טלפון: 050-734-8201

עקבו אחרינו:

 • LinkedIn - White Circle
 • Instagram - White Circle
 • Facebook - White Circle

כל הזכויות שמורות לC.S.P.S פטריק אמסלם Copyright © 2019

C.S.P.S All rights reserved

מיתוג ופיתוח אתר: SRY DIGITAL